Skip links

Temizlik

SolRnett

SolRnett

Solar katran sökücü
Güneş enerjisi sistemlerinin iç temizliği için kullanıma hazır. Katranı gidermek için iyi ıslanma özelliklerine sahip alkali sulu bir formül olup, bozulmuş ısı transfer akışkanının “karamelizasyonu” nedeniyle sınırlı akışa sahip güneş devrelerinde birikim yapar. Dolaşımı yeniler ve güneş kolektörlerinin değiştirilmesini önler. Oda sıcaklığında etkilidir.

Thermonett® Koruyucu

Thermonett® Koruyucu

Klima sistemlerini korumak ve alüminyum bileşenler içerenler de dahil olmak üzere doğrudan merkezi ısıtma tesisatları korumak için tasarlanmıştır.

Sistemin ömrünü uzatır, tesisatın metal yüzeylerinde pasifleştirilmiş bir film bırakır, bu da kireçlenme ve korozyon oluşumunu önler. Dolaşımdaki su hacminin% 1 seviyesine oranı. DGS (Fransa Sağlık Bakanlığı) tarafından onaylanmıştır.

Duonett® D7

Duonett® D7

DUONETT ® D7 , endüstriyel kullanım için, kireç ve kireçtaşını gidermek ve su borularındaki çamur ve pas birikintilerini yok etmek için kullanılan bir kireç çözücü sıvıdır.

Isı eşanjörlerinde (kondansatörler, su buharlaştırıcılar), kazanlarda, su boru hatlarında ve ayrıca soğutma kulelerinde kullanılabilir.

DUONETT ® D7 kolayca biyolojik olarak parçalanabilir ve geleneksel asit ürünlerinden çok daha kolaydır ve kullanıcı için herhangi bir risk oluşturmaz.

5 veya 20 Litrelik teneke kutularda veya 225 Litre tamburda mevcuttur.

Desoxydant P

Desoxydant P

Isı transfer sıvısı devrelerinde kireçlenmeyi ve deokside metalik yüzeyleri çıkarmak için.

Her bir litre su için 20 g ve 50 g arasında kullanın. Dispersant D ve ardından su ile durulayın.

Dispersant D

Dispersant D

R-410A, esas olarak yeni iklimlendirme sistemlerinde kullanılan azeotropik bir harmandır.

Küçük güçlü iklimlendirme ve endüstriyel soğutma sektörlerinde kullanılır.

Nettoyant N

Nettoyant N

Bir ısı transfer akışkanı kullanılmadan önce ikincil soğutucu akışkan devrelerinin temizlenmesi için.

Daima su ile durulayın. Kullanıma hazır. Talep üzerine üretim.

Frionett® Power Ultra RTU: yeni formül

Frionett® Power Ultra RTU: yeni formül

Frionett® Power Ultra RTU , tüm pürüzsüz yüzeylerin güçlü ve hafif kokulu, genel amaçlı bir temizleyicisidir.

Bu alkali ürün, soğutma ve iklimlendirme tesisleri ekipmanlarının profesyonel temizliği için tasarlanmıştır: ısı eşanjörleri (buharlaştırıcılar, kondansatörler), fanlar vb.

Temizleme için sökme işlemi gerekmez. 5 dakikalık temastan sonra durulayın.

Temizleme ve yağ giderme gücü toz, yağ ve diğer kirleri ortadan kaldırır ve bu sayede eşanjörlerin ısı transferlerini ve iyileştirilmiş performanslarını optimize etmeyi mümkün kılar.

Frionett® Power Ultra RTU : kullanıma hazır ürün.

KULLANIM

Frionett® Power Ultra RTU   kullanıma hazır.

Ürünü, tüm yüzeyi kaplayacak şekilde doğrudan temizlenecek yüzeye püskürtün. 5 dakika beklettikten sonra suyla durulayın. Gerektiği kadar tekrarlayın.

Nettogaz GC +

Nettogaz GC +

NETTOGAZ GC + , küçük hacimli soğutma ve klima sistemlerinin iç temizliği için tasarlanmıştır (endüstriyel uygulamalar için bkz. Facilisolv ® ).

Climalife tarafından geliştirilen bir olaydan önce veya sonra sistemlerde bulunan felaketleri, kirleri (su veya katı parçacıklar) ortadan kaldırır. Mükemmel temizleme gücü, onu genel soğutma yağları için özellikle etkili kılar.

GC + özellikleri basit kullanım için izin verir.

Frionett® Power Ultra: yeni formül

Frionett® Power Ultra: yeni formül

Frionett ® Power Ultra , tüm pürüzsüz yüzeylerin güçlü ve hafif kokulu, genel amaçlı bir temizleyicisidir.

Bu alkali ürün, soğutma ve iklimlendirme tesisleri ekipmanlarının profesyonel temizliği için tasarlanmıştır: ısı eşanjörleri (buharlaştırıcılar, kondansatörler), fanlar vb
. Temizleme için sökme işlemi gerekmez. 5 dakikalık temastan sonra durulayın.

Temizleme ve yağ giderme gücü toz, yağ ve diğer kirleri ortadan kaldırır ve bu sayede eşanjörlerin ısı transferlerini ve iyileştirilmiş performanslarını optimize etmeyi mümkün kılar.

Frionett ® Power Ultra : konsantre ürün; seyreltilmelidir.

KULLANIM

Seyreltik Frionett ® Güç Ultra  5 kısım suya 1 kısım ürünün bir oranda, su içinde.

Seyreltdikten sonra ürünü doğrudan temizlenecek yüzeye veya nemli bir bez üzerine uygulayın veya püskürtün. 5 dakika beklettikten sonra suyla durulayın. Gerektiği kadar tekrarlayın.

Frionett® Activ' One Shot

Frionett® Activ' One Shot

Temizleyici, yağ çözücü, dezenfektan, deodorant

Havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin (kanallar, …) arıtılması ve kapalı alanların arıtılması için dezenfekte ve koku giderici ürün. Bakterileri, mantarları ve rahatsız edici kokuları yok eder.

Frionett® Activ' Foam

Frionett® Activ' Foam

Temizleyici, yağ çözücü, dezenfektan, deodorant

Küçük ve orta ölçekli soğutma ve iklimlendirme tesisatlarının (buharlaştırıcılar, iç üniteler vb.) Temizlenmesi için elektrikli aktif köpük. Frionett Activ ‘Foam derinlemesine temizler, kokuları giderir ve mikroorganizmaların gelişimini önler.

Facilisolv

Facilisolv

Endüstriyel soğutma devreleri için iç temizleme solventi.

Facilisolv, halojenli sıvıları veya NH3’ü ve standart soğutma yağlarını kullanan devreleri kullanan devrelerde etkili bir şekilde çalışır.

Frionett® Activ 'RTU

Frionett® Activ 'RTU

Temizleyici, yağ çözücü, dezenfektan, deodorant

Soğutma ve iklimlendirme tesisatlarını korumak için temizlik ve dezenfekte edici ürün kullanmaya hazır (buharlaştırıcılar ve küçük ve orta kapasiteli iç üniteler için). Bakteriler ve mantarlarla savaşmak için formüle edilen Frionett Activ ‘RTU derinlemesine temizler ve rahatsız edici kokuları giderir.

Frionett® Activ

Frionett® Activ

Temizleyici, yağ çözücü, dezenfektan, deodorant

Soğutma ve iklimlendirme tesisatlarını korumak için tasarlanmış konsantre temizlik ve dezenfekte edici ürün (büyük yüzey buharlaştırıcılar ve iç üniteler için). Bakteriler ve mantarlarla savaşmak için formüle edilen Frionett Activ ‘derinlemesine temizler ve rahatsız edici kokuları giderir.

Frionett® Contact RTU

Frionett® Contact RTU

Cleaner degreaser and disinfectant dedicated for indirect food contact.

Ultra-powerful alkaline product for cleaning and disinfecting refrigeration systems (cold rooms, …), and surfaces in food preparation areas (professional kitchens…).